Prawoklik myszy - wyłączony !

Studio Fotograficzne StudioFOTO+

Studio fotograficzne StudioFOTO+ założone w 2014 roku. Zajmujemy się fotografią studyjną - portret, beauty, fashion, akt, fotografią reklamową i komercyjną, Fotografią ślubną, okolicznościową ( m.in. komunie, chrzciny, fotografia ciążowa, imprezy okolicznościowe i biznesowe ), fotografią produktową itp.Zdjęcia wykonujemy w studio fotograficznym,  jak i w plenerach oraz miejscach wybranych przez zamawiającego.

Obecnie wykorzystujemy dedykowane pomieszczenie na studio fotograficzne o powierzchni ponad 70 m2, z możliwością odejścia od modelki / modela na odległość do 30 m. Dodatkowo, w studio są: pomieszczenie do makijażu, toaleta, pomieszczenia techniczne.

W studio dysponujemy studyjnymi lampami błyskowymi ( ProFoto, Quantuum, Jinbei i inne )o mocach od 250 do 1000Ws, łącznie ponad 20 sztuk, błyskowymi lampami systemowymi, zarówno firmowymi ( Nikon, Canon, ProFoto ) jak i producentów niezależnych ( ponad 20 sztuk ), statywami oświetleniowymi oraz statywami fotograficznymi ( Manfrotto, Gitzo, Genesis, itp. ), całą gamą modyfikatorów światła ( softboxy, stripy, garnki, okty, parasolki sferyczne i paraboliczne, blendy, beauty dish'e, systemami bezprzewodowego wyzwalania lam, tetheringiem, systemem MagMod, tłami fotograficznymi, całą masą rekwizytów ( manekiny, XIX wieczne lalki, zabytkowe maszyny do szycia, pisania, walizy, itp. ), wytwornicą dymu oraz... a to może niech będzie niespodzianką...
Sesje realizujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu fotograficznego firm Canon, Nikon i średnioformatowych aparatów FujiFilm, wszystko to z z profesjonalną optyką najwyższej klasy.

Jacek Szczerbaniewicz

Fotograf. Członek Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. Współzałożyciel StudioFOTO+.
Fotografuję od kilkudziesięciu lat – najchętniej zajmuję się fotografią eksperymentalną i poszukującą. Oprócz tego do moich ulubionych tematów należą: portret, martwa natura, architektura oraz pejzaż. Często w swoich zdjęciach odchodzę od wiernego przedstawiania rzeczywistości nadając im charakter bardziej subiektywny, tworząc świat, który nie jest wprawdzie światem realnym, ale pozwala mi przekazywać swoje odczucia i przemyślenia, często wykraczające poza elementy widoczne na fotografii. Jestem autorem dziesięciu wystaw indywidualnych, brałem także udział w wielu wystawach zbiorowych i pokonkursowych. W roku 2005 zostałem członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej z tytułem artysty fotografika. Jestem laureatem kilkudziesięciu konkursów fotograficznych zarówno w kraju jak i za granicą. Od m-ca czerwca 2018 r. jestem również członkiem ogólnopolskiej grupy fotograficznej AF-13.

 

Strona internetowa - www.szczerbaniewicz.eu

Mirosław Rzepka

Fotograf.  Współzałożyciel StudioFOTO+.
Kiedy jako młody, 12 – letni chłopak dostałem od rodziców mój pierwszy aparat fotograficzny SMIENA 8 - początkowo potraktowałem go jako ciekawą zabawkę. Podczas pierwszej wizyty w ciemni fotograficznej, u znajomego mojego ojca, zobaczyłem jak w czarodziejski sposób na białej kartce papieru powstaje obraz. Wciągnęło mnie na dobre, trochę nietypowo, bo najpierw zafascynowała mnie praca w ciemni a dopiero długo później techniki fotografowania …
Od tamtej pory rozwijałem się razem z fotografią.
Prawdziwa pasja zaczęła się w latach studenckich, kiedy utrwalanie obrazu stało się nawet moim zawodem.
Utrwalanie ludzkich emocji, zatrzymywanie w kadrze ulotnych spojrzeń, drobnych gestów, wybuchu radości a niekiedy smutku, fascynuje mnie do dzisiaj.
Jednym z lepszych spojrzeń na ludzkie emocje jest fotografowanie dzieci, które przed obiektywem (najlepiej długoogniskowym) są całkowicie naturalne. Dzieci to żywe srebro - po prostu nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu przez dłuższą chwilę. Gdy podchodzimy do nich z aparatem, powinniśmy zachowywać się podobnie, jak gdybyśmy fotografowali sport.
Obecnie zajmuję się fotografią dziecięcą, ślubną, fotografią studyjną - portret i akt oraz fotografią reportażową.
Od m-ca czerwca 2018 r. jestem również członkiem ogólnopolskiej grupy fotograficznej AF-13.

Henryk Piotr Garbat

Fotograf. Współzałożyciel StudioFOTO+.
Urodzony w 1957 roku w Karpaczu. Pierwsze swoje świadome zdjęcia zrobiłem w roku 1968 ( a więc 50 lat temu /!/ ale wcale nie czuję się stary... ) aparatem otrzymanym pod choinkę - AMI, potem dostałem aparat DRUH, który szybko zepsułem/rozbiłem i znów stałem się posiadaczem aparatu AMI ( nowego ). Później były to już aparaty z "wyższej półki" - Smiena i Zenith, a dalej to już aparaty kupowane samodzielnie - Zenith, Zorki, Practica, obecnie cyfrowe NIKON-y. Z fotografią związany byłem "od zawsze", na początku tą analogową ( własna ciemnia i zestawianie wywoływaczy i utrwalaczy z chemikaliów kupowanych w FOTONIE ), od roku 1999 - z fotografią cyfrową. Kiedyś zajmowałem się głównie reportażem i fotografią sportu dla różnych agencji fotograficznych, obecnie fotografuję przede wszystkim w studio fotograficznym, gdzie zajmuję się głównie fotografią aktu, portretem i fotografią typu fashion, ale nie stronię też od fotografii ulicznej i eksperymentów fotograficznych, a także od fotografii komercyjnej. Uczestniczyłem w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych i miałem kilkanaście (? - chyba 11 ) wystaw indywidualnych. Publikowałem swoje zdjęcia w prasie krajowej i zagranicznej. Brałem udział w wystawach zbiorowych w Niemczech, Włoszech, Czechach, Rosji, w Indiach, Serbii, Danii, Macedonii, Rumunii w Bośni&Hercegowinie, Czarnogórze, Mołdawii, Albanii i w Polsce. Uczestniczyłem w wielu konkursach fotograficznych krajowych i zagranicznych zdobywając, o dziwo, nawet jakieś nagrody i wyróżnienia. Jestem organizatorem wystaw i plenerów fotograficznych Od m-ca czerwca 2018 r. jestem członkiem ogólnopolskiej grupy fotograficznej AF-13.

Strona internetowa - garbat.com

Strona internetowa - www.garbat.com